Dla ludzi z klasy pierwszej c ;)

Dla ludzi z klasy pierwszej c ;)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Prosze o uzupelnienie zakladki ,,prawdziwe imie", zebysmy mogli wiedziec, z kim mamy do czynienia :P

#1 2008-09-11 19:15:25

Lokien

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-05
Posty: 3

Zainteresowania

Żeby ruszyć troszkę to forum, bo jak na razie to średniawka nie, średniawka...
To było na naszej klasie nie, ale tu będzie czytelniej no i forum bez przedstawienia się to nie forum, możecie sobie nawet skopiować ze nk forum, ale powinno być

Ja zacznę od siebie
Słucham muzyki różnej bo Lordi, Dir en Grey, Avenged Sevenfold, Paktofonika, Trzeci Wymiar, Dżem I jeszcze jeszcze więcej
La parkour niegdyś jak noga chora nie była, tańczyłem Lubię rysować postaci z manga i anime I graffiti xD
Lubię malować figurki grałem w bitewniak LOTR, ale to dawno...
Jak coś to jeszcze pytajcie

No i pisać, rzekłem.

Offline

 

#2 2008-09-11 19:24:32

Kori

Administrator

10381091
Zarejestrowany: 2008-09-05
Posty: 37

Re: Zainteresowania

Zwa mnie Kori i kreci mnie wszystko co japonskie ^^ Czytam japonskie komiksy, ogladam japonskie kreskowki, slucham japonskiej muzyki (dir en grey, girugamesh, MUCC, a nawet troche oshare, jak Antique Cafe), w bibliotece szukam japonskich autorow a w telewizji japonskich filmow ^^ no i nie mozna zapomniec o probach przyrzadzania orientalnego zarcia w domu (na razie wiekszosc prob sie udala )

I kiedys wyjade do japonii, ha!

Lubie czytac, grac na kompie, sluchac muzyki, koncert, czekolade i chopcow z dlugimi wlosami ^^, a w przyszlosci chce byc psychiatra ^^


http://imagegen.last.fm/LastfmLiveJournal/recenttracks/Kori-maniaczka.gif

Offline

 

#3 2008-09-11 22:02:30

Sheep

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-05
Posty: 19

Re: Zainteresowania

Cześć! Nazywam sie Damian i jestem czysty od 14 miesiecy;] Pfuu to nie to forum xD

Offline

 

#4 2008-09-11 22:03:37

Sheep

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-05
Posty: 19

Re: Zainteresowania

A tak na powaznie to kocham filmy, kino, seriale tv i wszystko co z tym zwiazane.
Pozatym gry, komputery, no i Teak-won-do ;D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ghostrider.pun.pl www.panfu-fan.pun.pl www.aleaiactaesthg.pun.pl www.deaf-co.pun.pl www.biolgeo0910.pun.pl